Ochrona przed koronawirusem

Możemy powiedzieć, że już wszyscy oswoiliśmy się z tematem Covid-19. Stosujemy nowe procedury, dodatkowe dezynfekcje, w dalszym ciągu nie odbywają się odwiedziny… W tych ciężkich czasach bardzo cieszą inicjatywy, podejmowane zarówno przez osoby prywatne, jak i instytucje. Nasza zaprzyjaźniona studentka PUM, Karolina Gilek, podarowała nam śliczne, kolorowe maseczki na twarz, natomiast Urząd Wojewódzki dostarcza nam środki ochrony przed wirusem. Wczoraj otrzymaliśmy też dużą paczkę z proszkiem do prania od firmy Orbico z Warszawy. Bardzo wszystkim jesteśmy wdzięczni - serce rośnie!

Zakupiliśmy już testy na obecność koronawirusa, by móc zacząć przyjmować nowych Pensjonariuszy. Pierwszy test już za nami - z ulgą odczytaliśmy wynik negatywny (ale emocje przy tym były wielkie!).

Czekamy z nadzieją na ustanie epidemii i powrót do normalności. Cieszymy się z tego co mamy - z pięknych słonecznych dni, z wyczekiwanego przez wszystkich deszczu - każdy powód jest dobry. Czekamy też na malutkie kociaki - kotka, która zadomowiła się w naszym ogrodzie ma już olbrzymi brzuszek 🙂

Będzie dobrze! 🙂

Comments are closed.