Opieka po udarze Szczecin

Opieka po udarzeSzczecin i okolice

Udar mózgu następuje w konsekwencji odcięcia dopływu krwi do części mózgu. Jest to niezwykle niebezpieczna dla życia choroba naczyniowa, która może prowadzić do ciężkich uszkodzeń mózgu, niepełnosprawności, niewydolności krążenia, a – w skrajnych przypadkach – nawet do śmierci. Ogromne znaczenie ma więc przede wszystkim profilaktyka, aby nie musieć mierzyć się z tym zagrożeniem, jak również odpowiednia opieka po udarze, gdy ten już nastąpi. Tutaj nie wystarczy bowiem samo leczenie w szpitalu, powinno być ono kontynuowane również w domu, aby odzyskać sprawność i zapobiec kolejnym udarom. W domu spokojnej starości “Nasz Dom” w Komarowie pod Szczecinem zapewniamy profesjonalną oraz całodobową opiekę nad osobami po udarze.

Wykwalifikowani i empatyczni specjaliści oraz odpowiednio przygotowana przestrzeń do opieki nad osobami po udarze

“Nasz Dom” to miejsce, w którym opiekujemy się osobami starszymi, samotnymi, schorowanymi czy po pobytach w szpitalu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzebują oni wsparcia, czasu i cierpliwości, a my chcemy im to dać. Właśnie dlatego w naszym domu spokojnej starości w okolicach Szczecina gwarantujemy kompetentny, profesjonalny i empatyczny zespół doświadczony w pielęgnacji oraz opiece nad osobami po udarze. Co więcej, zapewniamy komfortowe warunki mieszkalne zarówno podczas opieki długoterminowej, jak i krótkoterminowych pobytów, kompleksowe wyżywienie, a także rehabilitację usprawniającą Pensjonariuszy. Zakres świadczonej przez nas opieki dopasowany jest do stanu, w jakim jest osoba, która przeszła udar, oraz do jej indywidualnych potrzeb.

“Nasz Dom” – kompleksowa opieka po udarze dla osób ze Szczecina i okolic

Nie wszystkie osoby, które przeszły udar, potrzebują pomocy w tym samym stopniu. Niektóre z nich mogą mieć problemy z mówieniem i pisaniem, a niektóre z samodzielnym poruszaniem się czy innymi funkcjami organizmu. W naszym domu spokojnej starości zapewniamy kompleksową pielęgnację osób po udarze, a także ich aktywizowaniem – wszelkie podejmowane przez nas działania są dobierane indywidualnie.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu!