Blog

6 rocznica

Pierwszego października minie 6 lat od rozpoczęcia działalności Naszego Domu. Każdy kolejny rok to nowe doświadczenia, nowi Pensjonariusze i ich Rodziny, nowe wyzwania. Dziękujemy wszystkim Rodzinom, które zaufały nam i powierzyły naszej opiece swoich najbliższych. Z wieloma osobami, których bliscy już odeszli, do dziś pozostajemy w przyjacielskim kontakcie. Dziękujemy też naszemu personelowi...
Więcej

Jesień

Pierwszy tydzień jesieni już za nami. Choć w tym roku jesień przywitała nas upałem, którego lato by się nie powstydziło, to już jesteśmy po pierwszych ulewnych deszczach, a z szafy co poniektórzy wyciągnęli już czapki i szaliki.

Obecnie mierzymy się z wielkim wyzwaniem, jakim jest panująca na całym świecie pandemia. Szczęśliwie jak dotąd koronawirus ominął nasz...

Więcej

Pokój małżeński

Choć znaczną część naszych Pensjonariuszy stanowią kobiety, to w Naszym Domu gościliśmy już kilka małżeństw - szykujemy wówczas pokój tak, by małżonkowie mieli jak najbardziej komfortowe, domowe warunki.

...
Więcej

Lato w Naszym Domu

Pogoda sprzyja spędzaniu czasu na ogrodzie. W bardziej słoneczne dni doskonale sprawdzają się nam kapelusze z dużym rondem, które nie tylko dają bezcenny cień, lecz tworzą również iście wakacyjny, letni klimat.