Nasz Dom

  

“NASZ DOM” – niezwykły dom opieki nieopodal Szczecina

Dzień 1 października 2014 roku to dla nas niezwykła data, gdyż właśnie wtedy rozpoczął działalność “NASZ DOM” w Komarowie spełniając nasze marzenie o roztoczeniu profesjonalnej opieki nad osobami starszymi po udarze i nie tylko. Dziś – niemal cztery lata później – możemy śmiało stwierdzić, że udało nam się osiągnąć zamierzone cele. Do tej pory podjęliśmy się opieki nad blisko 750 pensjonariuszami, rozbudzając w nich apetyt na życie i dbając o ich zdrowie. Nasza opieka obejmuje przede wszystkim Szczecin, a także Goleniów, Stargard oraz inne miejscowości, lecz współpracujemy z Rodzinami z całej Polski.

Nowoczesny, komercyjny DPS w sercu województwa zachodniopomorskiego – zapraszamy

„Nasz dom” zlokalizowany jest we wsi Komarowo tuż obok Szczecina, 7 km od Goleniowa i drogi ekspresowej S3. Dysponujemy dwoma nowoczesnymi budynkami połączonymi ze sobą korytarzem komunikacyjnym. Co ważne, są one pozbawione wszelkich barier architektonicznych, a także wyposażone w wysokiej klasy sprzęt medyczny. Zapewniamy również całodobową opiekę pielęgniarską oraz codzienną opiekę lekarską, jak również rozmaite aktywności kulturalne. Zapraszamy do domu seniora “NASZ DOM” pod Szczecinem – tutaj Twoi bliscy otrzymają tylko to, co najlepsze.

pokoje dwuosobowe z łazienkami oraz pokoje trzyosobowe dla osób leżących, wraz z dużą łazienką wyposażoną w mobilną wannę,

 

kuchnia,

 

pralnia,

 

dwie duże jadalnio – świetlice,

 

pokój do rehabilitacji,

 

biblioteka oraz kącik zabaw dla dzieci przyjeżdżających w odwiedziny,

 

kaplica,

 

winda,

 

pokój do wynajęcia dla rodzin podopiecznych, zapewniający w razie potrzeby całodobowe przebywanie z bliskim,

 

ogród.

 

Nasz prywatny dom opieki z Komarowa pod Szczecinem składa się z dwóch nowoczesnych budynków dwukondygnacyjnych, połączonych łącznikiem komunikacyjnym. Budynek jest pozbawiony barier architektonicznych i w pełni dostosowany do wymogów związanych z opieką nad Pensjonariuszami.