Hospicjum, dom opieki – Nasz Dom

NASZ DOM — niezwykły dom opieki niedaleko Szczecina

Dzień 1 października 2014 roku to dla nas niezwykła data, gdyż właśnie wtedy rozpoczął działalność NASZ DOM w Komarowie, spełniając nasze marzenie o roztoczeniu profesjonalnej opieki nad osobami starszymi tymi po udarze i nie tylko. W naszym domu seniora opiekujemy się również osobami z demencją (w tym z Alzheimerem), po wypadkach lub operacjach, kiedy przez pewien czas wymagają większego wsparcia w codziennych czynnościach. Świadczymy opiekę krótkoterminową dla Rodzin, które zaplanowały urlopy i nie mają w tym czasie możliwości czuwania nad swoim bliskim. Dziś możemy śmiało stwierdzić, że zaangażowaniem, ciężką pracą oraz sercami pełnymi troski osiągnęliśmy zamierzone cele. Do tej pory podjęliśmy się opieki nad przeszło 1120 pensjonariuszami, rozbudzając w nich apetyt na życie i dbając o ich zdrowie. Nasza opieka nad seniorami obejmuje przede wszystkim Szczecin, Goleniów, Stargard oraz inne miejscowości na terenie województwa zachodniopomorskiego, lecz współpracujemy z Rodzinami z całej Polski, a także z sąsiednich krajów (zwłaszcza z Niemiec i Skandynawii).

Nowoczesny, prywatny DPS w sercu województwa zachodniopomorskiego

„Nasz dom” zlokalizowany jest we wsi Komarowo tuż obok Szczecina, 7 km od Goleniowa i drogi ekspresowej S3. Dysponujemy dwoma nowoczesnymi budynkami połączonymi ze sobą korytarzem komunikacyjnym. Co ważne, są one pozbawione wszelkich barier architektonicznych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską, jak również rozmaite aktywności kulturalne. Zapraszamy do domu seniora “NASZ DOM” pod Szczecinem – tutaj Twoi bliscy otrzymają tylko to, co najlepsze.

Do dyspozycji są:

pokoje dwuosobowe z łazienkami oraz pokoje trzyosobowe dla osób leżących, wraz z dużą łazienką wyposażoną w mobilną wannę,

 

kuchnia,

 

pralnia,

 

dwie duże jadalnio – świetlice,

 

pokój do rehabilitacji,

 

biblioteka oraz kącik zabaw dla dzieci przyjeżdżających w odwiedziny,

 

kaplica,

 

winda,

 

ogród.

 

Opieka hospicyjna: województwo zachodniopomorskie

Prywatny dom opieki w Komarowie pod Szczecinem składa się z dwóch nowoczesnych budynków dwukondygnacyjnych, połączonych ze sobą łącznikiem komunikacyjnym. Obiekt jest pozbawiony barier architektonicznych, a do tego w pełni dostosowany jest do wymogów związanych z opieką nad Pensjonariuszami. Jeśli czują Państwo, że hospicjum to odpowiednie miejsce dla bliskiej osoby, warto wybrać ofertę NASZEGO DOMU w województwie zachodniopomorskim. Zapraszamy do umówienia się na wizytę w naszym ośrodku, by móc na miejscu przekonać się, że bliska Państwu osoba otrzyma najlepszą opiekę w komfortowych warunkach i otoczeniu przyrody.