6 rocznica

Pierwszego października minie 6 lat od rozpoczęcia działalności Naszego Domu. Każdy kolejny rok to nowe doświadczenia, nowi Pensjonariusze i ich Rodziny, nowe wyzwania.

Dziękujemy wszystkim Rodzinom, które zaufały nam i powierzyły naszej opiece swoich najbliższych. Z wieloma osobami, których bliscy już odeszli, do dziś pozostajemy w przyjacielskim kontakcie.

Dziękujemy też naszemu personelowi za postawę pełną oddania, empatii i odpowiedzialności. Wiemy, że świadczona przez Was praca jest bardzo ciężka i wymagająca, ale też często daje wiele satysfakcji i uśmiechu.

Oczywiście w tym czasie zdarzały się różne sytuacje, niekiedy Rodziny krytykowały nasze decyzje (choć z naszego punktu widzenia postępowaliśmy właściwie), z paroma pracownikami byliśmy zmuszeni się rozstać. Jednak z ręką na sercu możemy przyznać, iż takich sytuacji było niewiele, a mamy nadzieję, że w kolejnych latach będzie ich jeszcze mniej.

Co roku staraliśmy się w szczególny sposób uczcić każdą rocznicę, lecz w obecnej sytuacji musimy ten dzień spędzić we własnym gronie. Niebawem podzielimy się zdjęciami z naszego świętowania ?

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaprzyjaźnionym Rodzinom i współpracownikom za te wspólnie spędzone lata!

Comments are closed.